Совва Анатолий Игоревич

ЦЕНТР ВОССТАНОВЛЕНИЯ ЗРЕНИЯ
АНАТОЛИЯ СОВВЫ

  • Черновцы
  • Ровно
  • Тернополь
  • Ивано-Франковск
  • Хмельницкий
  • Львов
  • Луцк

Отзывы

Уважаемые пациенты центр AS и просто посетители сайта!

Мы высоко ценим Ваше доверие и стремимся делать все возможное, чтобы ежедневно предоставлять Вам обслуживание высшего качества, за которое любят и ценят нашу клинику. Мы стремимся постоянно совершенствоваться, поэтому нам очень важно знать Ваше мнение о нас.

Будем благодарны, если вы оставите отзыв, пожелание или комментарий о нашей работе.

Мы обязательно рассмотрим все Ваши пожелания.

С уважением,
Центр Лазерной Микрохирургии Глаза «АS»

Шляхтенко Марк Йосипович

Моему отцу 16 апреля была проведена операция на катаракту. Мы очень довольны результатом. Спасибо большое Совве Анатолию Игоревичу и всему персоналу центра и хирургического отделения. Персонал доброжелателен, вежлив. Очень жалко, что во время замены хрусталика нельзя одновременно у больных глаукомой удалить часть внутриглазной жидкости и тем укрепить внутриглазное давление, чем была бы решена проблема глаукомы.

Андоній Аглая Георгіївна

Андоній Аглая Петрівна, 1931р.н. Чернів. обл. Глибокський р-н с. Чагор. 16.04.13р. мені провели операцію на катаракту. Операція зроблена дуже добре. Я дуже задоволена. Велике спасибі.

Міхальова Ярослава Василівна

Міхальова Ярослава Василівна 46р. Ів. -Франк. обл. Богородчанський р-н с. Жураки. 17.04.13р. мені було проведено видалення катаракти. Хочу подякувати лікарю - хірургу Совві А.І. за добре проведену операцію. Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих.

Ментус Наталя Вікторівна

Ментус Наталя Вікторівна 50р. 16.04.13р. мені проводили операцію по заміні хрусталика. Хочу подякувати за профісіоналізм, витримку, увагу та дбайливе ставлення до хворих.

Онуфрійчук Ігор Григорович

Мені зроблено операцію 5 років назад на правому оці і цього року на лівому. Я щиро вдячний лікарю Совві та всій його команді бо бачу добре на сто відсотків. Бажаю всім Вам йти вперед, бути завжди здоровими та щасливими в житті мати успіх в праці. Я вас дуже поважаю.

Тимчук Світлана

Я проходила обстеження в Центрі минулого тижня. Мені сподобалось обслуговування в Центрі. І це безкоштовно, тільки треба записуватись.

Смолюк Иван Йосипович

Я, Самолюк Іван Йосипович, прооперований 4.06.2011р. на катаракту правого ока. Операція пройшла успішно, організація роботи персоналу клініки нормальна. Лікарі високої кваліфікації, особливо шеф (Анатолій Ігорович). Добре слово на адресу персоналу денного стаціонару. Спасибі Вам! Оцінка роботи – відмінно.

Юрчук Віра Григорівна м. Ковель

Юрчук Віра Григорівна м. Ковель.4.06.2011 мені зробили операцію на катаракту лівого ока. Дуже вдячна всім працівникам за їхню людяність, ввічливість. Хай всі будуть здорові багато років і помагають людям.Всім велике дякую!

Образ Галина Федорівна

Я, Образ Галина Федорівна сьогодні, 4 червня 2011 року, мала операцію на правому оці по причині катаракти. Дуже вдячна пану Лікарю Совві Анатолію Ігоровичу за його майстерність і віртуозність, чуйність. Операція пройшла за лічені хвилини з великою увагою. Рівно ж, дякую всій бригаді медиків, які дуже організовано, злагоджено готували мене і інших хворих до операції. Все це було зорганізовано за пару годин, мали дуже зручну чисту палату, харчування і спеціальний догляд. Всі комплектуючі служби працювали злагоджено. Низький всім уклін!

Жаворонков Олександр Борисович

Я, Жаворонков Олександр Борисович проживаю в м.Рівне. 25 травня зробив діагностіку зренія в місті Рівне, де мені поставили діагноз – катаракта правого ока. Відразу назначили операцію лазером в місті Луцьк, на 4 червня. Вставили хрусталик . Я вже не можу нарадуваться, як мені, стало добре, хотя посля операції пройшло 3 часов. Вже єсть рєзкость на правом глазу. Операція пройшла в мене і усіх, хто тут був, а нас було 15 чоловік дуже добре, всі задоволені. Обіди, вечері і завтрак готують в ресторані, медперсонал очень вежливий, хірурги очень внимательниє, палати очень чистиє. Я і всі пацієнти дуже задоволені й всі дякують і хочуть приїхать ще.

Отправить свой отзыв вы можете, заполнив поля ниже

Изображение Captcha
 
Запись на диагностику
Оставить отзыв
Записаться на посещение Вы можете, заполнив поля ниже