ЦЕНТР ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ
АНАТОЛІЯ СОВВИ

(0372) 552-550, 552-599
(0372) 552-550, 552-599
(050)676-34-37, (068)493-64-82
(0352) 42-71-27, (095) 83-18-615
(0342) 543-540, (066) 518-88-22
(0382) 70-73-75, 70-20-20
(032) 2-538-538, 45-54-76, 45-54-77
(0332) 72-08-58, 29-04-07, (095) 931-74-74
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
252939
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
120858
Записатись на відвідування ви можете, заповнивши поля нижче

Дитяча офтальмологія у Центрі

Оскільки дитячий організм сильно відрізняється від дорослого не тільки розмірами, то й лікування дитячих захворювань принципово відрізняється від лікування дорослих.

Не варто забувати й про психологічний підхід до маленької людини: наші фахівці знайдуть підхід до будь-якої дитини. Лікування або діагностика в нашому Центрі залишать у нього тільки приємні спогади.

x

Дитяча офтальмологія

В країнах Євросоюзу близько 30% всіх хворих з розладами зору – діти. За даними ВООЗ у світі нараховується близько півтора млн дітей інвалідів по зору. Тому дитячі офтальмологічні послуги в Україні затребувані і актуальні.

Дитяча офтальмологія розвивається на території колишнього СРСР з 1968 р., коли згідно з наказом МОЗ з'явилася спеціальність дитячий офтальмолог. Структура захворюваності очей у дітей в Україні представлена наступним чином:

 • Кон'юнктивіти, хвороби сльозового апарату – до 50%.
 • Аномалії рефракції – близько 20%.
 • Кератити, катаракти, іридоцикліти та патологія сітківки – до 10%.
 • Травми – до 10%.
 • Косоокість – близько 5%.
 • Інші хвороби – 5%.

Профілактика дитячої офтальмології

Сучасна профілактика хвороб очей у дитини починається в кабінеті планування сім'ї і в період вагітності, коли мінімізують ризики вродженої патології. Далі дитину спостерігають лікарі загальної практики та педіатри, які направляють дітей до дитячого офтальмолога при підозрі на патологію зору. Така практика склалася не від хорошого життя, а у зв'язку з дефіцитом дитячих офтальмологів. Вона не рідко призводить до пізньої діагностики хвороб і незворотних наслідків для зору. Мережа центрів AS, грунтуючись на даних літератури і власному досвіді, рекомендує поглиблену комп'ютерну діагностику зору у дітей в критичні періоди розвитку органу зору:

 • У 3 роки.
 • Перед школою в 5-7 років.
 • Після третього класу.
 • Після восьмого-дев'ятого класу.

У мережі центрів AS всі діагностичні дитячі офтальмологічні послуги бесконтактны, безболісні, виконуються на сучасних комп'ютерних діагностичних системах і гарантують точність діагностики.

Дитяча офтальмологія в Україні. Лікування

Терапевтична офтальмологія для дітей, на відміну від дорослих, здатна творити чудеса. Очне яблуко дитини тільки формується, перебуває у лабільному стані і охоче відгукується на проведене лікування. Крім стандартних методик корекції рефракції і косоокості в мережі центрів AS широко застосовують апаратне і фізіо-терапевтичне лікування, яке включає:

 • Електростимуляцію.
 • Магнітотерапію.
 • Лазеротерапію.
 • Вакуумний масаж.
 • Цветомагнитный стимулятор.
 • Комп'ютерні апарати, що працюють за принципом зворотного зв'язку та інші.

Хірургічна офтальмологія для дітей в мережі центрів AS відповідає Європейським стандартам (щадні, одномоментні, амбулаторні втручання). Оперативне лікування виконують на сучасному обладнанні кращі дитячі хірурги-офтальмологи. Показаннями до втручанням служать резистентні до консервативної терапії захворювання, які загрожують незворотною втратою зору, погіршують якість життя. Частіше доводиться вдаватися до хірургічного виправлення косоокості, склеропластики при прогресуючої злоякісної короткозорості, ультразвукової факоемульсифікації при вродженій катаракті. Мережа центрів AS співпрацює з міжнародною організацією під егідою ВООЗ Lions clubs international за програмою first Sight (Зір в першу чергу). Програма націлена на запобігання дитячої сліпоти та боротьбу зі сліпотою, яка піддається лікуванню. Лайонс клуби спонсорують проведення операцій факоемульсифікації з приводу вродженої катаракти, ведуть активну профілактичну роботу.

У мережі центрів AS є все необхідне для точної діагностики та ефективного лікування дитячої офтальмологічної патології.

Детские глаза нуждаются в защите

Дитячі очі потребують захисту

Усі ми з великим нетерпінням очікуємо теплих сонячних днів - сезону дитячих канікул та відпусток. І разом з тим все більше батьків стурбовані серйозною небезпекою, яку приховує в собі сонце. Розуміючи повну безкорисність дешевих сонцезахисних окулярів, куплених на базарі, все більше батьків готові придбати якісні окуляри не тільки для себе, але і для дітей.

Детальніше...

Підписатися на розсилку

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.