ЦЕНТР ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ
АНАТОЛІЯ СОВВИ

(0372) 552-550, 552-599
(0372) 552-550, 552-599
(050)676-34-37, (068)493-64-82
(0352) 42-71-27, (095) 83-18-615
(0342) 543-540, (066) 518-88-22
(0382) 70-73-75, 70-20-20
(032) 2-538-538, 45-54-76, 45-54-77
(0332) 72-08-58, 29-04-07, (095) 931-74-74
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
252859
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
120810
Записатись на відвідування ви можете, заповнивши поля нижче

Хірургічне лікування

Як покращити зір?

Наше сьогодення пов'язане з погіршенням екології, не правильним харчуванням та хибним способом життя. Це негативним чином впливає на увесь організм людини, зокрема на органи зору. І хоча наука та медицина впевнено крокує вперед, не всі пацієнти офтальмологічних клінік можуть похизуватися відмінними результатами лікування. Найчастіше страждають люди, які не поспішають на прийом до лікаря та звертаються до спеціалістів тоді, коли справи вже зовсім кепські. Але навіть в таких безнадійних випадках є шанс покращити ситуацію.

Сучасні методи поліпшення зору

Кожна людина, яка знає як це мати необхідність носити окуляри хоче якомога швидше позбутися цієї необхідності. Сучасні лінзи – один з ефективних помічників у цьому завданні. Але й від них інколи надто багато клопоту та незручностей. Постійні подразнення та почервоніння, покупка спеціальних розчинів та інші дрібні неприємності не викликають захвату. Один з найефективніших варіантів боротьби за вільне життя від окулярів та лінз – хірургічне лікування зору. Корекція зору – швидка операція, ціна якої, на жаль, не вирізняється доступністю. Але приголомшливий ефект від неї вартий потрачених коштів. Операція зору за участю лазера стала можливою в кінці вісімдесятих років минулого століття. І за тридцять років наука зробила багато помітних кроків вперед. Звісно, ризик є завжди. Але він мінімальний. Косоокість, глаукома, катаракта та інші серйозні захворювання можна подолати. Хірургічне лікування короткозорості та суттєве поліпшення зору відбувається не лише завдяки операції. Проблеми з зором вимагають комплексного підходу. Це і спеціальна гімнастика для очей, і пігулки та каплі, які допомагають відновити зір. Набуті та спадкові хвороби можна вилікувати вчасно звернувшись до спеціаліста.

Що робити при перших симптомах погіршення зору?

Операція зору - не завжди обов'язкова при найменших відхиленнях від норми. Існують методики зупинення прогресування офтальмологічних хвороб без хірургічних засобів. Багато людей не звертаються до лікарів, побоюючись, що їх одразу ж відправлять в операційну. Ні. Так не буває. Краще пройти діагностику очей на ранніх стадіях зорових порушень та вчасно виявити проблему, ніж потім докоряти собі за втрачений дорогоцінний час. Байдуже що призначить лікар для покращення зору, операція, пігулки, каплі. Головне, що проблема буде вирішена, а очі стануть здоровими.

x

Заміна кришталика

Сучасна лазерна заміна кришталика ока щодня проводиться у нашому центрі. Люди, які прагнуть зупинити втрату зору та повністю вилікувати очі при такому діагнозі як катаракта звертаються до нас та знаходять у нашому центрі висококваліфіковану допомогу.

Детальніше...

Лазерна корекція зору - актуальні питання

Поганий зір в XXI столітті зустрічаються часто, але фундаментальні розробки в сфері медицини дозволяють позбавити людину від багатьох проблем. Найбільш дієвою і безпечною методикою є лазерна корекція зору.

Детальніше...

Хірургія катаракти

Хірургія катаракти

Не так давно хірургічне лікування катаракти передбачало тривалий, складний для ведення нормального життя і вкрай неприємний процес. Сьогодні, завдяки розвитку сучасних технологій, операція з видалення катаракти стала практично амбулаторної процедурою, значно простішою та безпечнішою в порівнянні з недавнім минулим.

Детальніше...

Лазерна коагуляція сітківки

Лазерна коагуляція сітківки

Лазерна коагуляція сітківки застосовується при периферичних і центральних дистрофіях сітківки, судинних ураженнях, при деяких видах пухлин. Також вона застосовується з профілактичною метою для запобігання розвитку дистрофій, для попередження відшарування сітківки.

Детальніше...

Криоретинопексія

Криоретинопексія

Метод кріопексії полягає в тому, що хірург, за допомогою спеціальних інструментів ніби «приморожуює» сітківку до свого місця.
Операція проводиться під місцевою анестезією. Лікар над проблемною зоною сітківки водить по зовнішній поверхні ока пацієнта тонкий заморожуючий зонд. Це призводить до утворення в даній ділянці тонкого рубця. Зазвичай метод кріопексіі застосовується при периферичних змінах сітківки. Після операції протягом деякого часу може залишатися почервоніння і набряклість ока.

Детальніше...

Макулодистрофія

Луцентіс - новий препарат для лікування вікової макулярної дегенерації сітківки.

Вікова макулярна дегенерація - що це таке?

Детальніше...

Крилоподібні пліва (птерігіум)

Крилоподібна пліва (птерігіум)

Крилоподібні пліва (птеригіум) - дистрофічне захворювання, що характеризується утворенням складки кон'юнктиви склери, яка поступово наростає на поверхню рогівки і зростається з нею.  Розвивається як правило, з носової сторони. Має вигляд трикутника, основа якого лежить на склері. Птеригіум видно неозброєним оком. 

Детальніше...

YAG-дисцизія

YAG-дисцизія

Найбільш частою причиною зниження зору після стандартної операції з приводу катаракти  є помутніння задньої капсули, яка покриває штучний кришталик. Методом лікування такого ускладнення є задня капсулотомія YAG-лазером.

Детальніше...

Кросслінкінг

Кросслінкінг

Кератоконус - це дегенеративне незапальне захворювання рогівки, що веде до її поступового потоншення, зниження міцності і випинання під дією внутрішньоочного тиску. Кросслінкінг - єдине ефективне лікування кератоконуса, що розроблене в Німеччині та Швейцаріїї та широко застосовується в передових клініках Європи. Зараз його можна провести і в нашому Центрі.

Детальніше...

YAG-ірідотомія

YAG-ірідотомія

Всі лазерні операції з приводу глаукоми характеризуються коротким часом виконання, малою кількістю ускладнень, недовгим терміном протизапального післяопераційного лікування. Вони комфортні для пацієнта і  безболісні. 

Детальніше...

YAG-трабекулотомія

YAG-трабекулотомія

Значні зміни в медицині і, зокрема, в офтальмології відбулися з появою та впровадженням лазерів. Основними перевагами лазерної хірургії глаукоми є мала травматичність, мінімальний ризик ускладнень, можливість амбулаторного проведення лікування.

Детальніше...

ALLEGRETTO WAVE Eye-Q

ALLEGRETTO

Надшвидкісний хвильовий ексимерний лазер ALLEGRETTO WAVE Eye-Q є потужною вдосконаленою моделлю системи ALLEGRETTO (сертифікований FDA).

Детальніше...

OptiLASIK

OptiLASIK

Усі ми різні, і наші очі теж. Орган зору має дуже багато особливостей: деякі з них надають красу нашим очам, деякі —виразність, а деякі негативно впливають на зір, змушуючи вдаватися до окулярів, лінз та часто відвідувати офтальмолога.

Детальніше...

Мікрокератом для операцій

Мікрокератом для операцій

Процедура LASIK корекції складається з двох етапів: перший - формування тонкого лоскуту з поверхні рогівки, і другий етап - лазерна абляція (шліфування).

Детальніше...

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору

На сьогоднішній день існує більше 20 методів виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму. Однак найбільш ефективним офтальмологи всього світу визнають метод ексимер-лазерної корекції зору.

Детальніше...

Імплантація факічних лінз

Імплантація факічних лінз

Імплантація факічних (внутрішньоочних) лінз – установка спереду (передньокамерні лінзи) або позаду (задньокамерні лінзи) райдужної оболонки штучних полімерних імплантатів для корекції рефракції. Факічні лінзи (на відміну від афакічних) встановлюють при збереженому кришталику. Вони відіграють роль звичайних контактних лінз, але розташовуються всередині ока за рогівкою.

Детальніше...

Лазерна та ультразвукова факоемульсифікація

Лазерна та ультразвукова факоемульсифікація

Більш ніж 85% пацієнтів Центра «AS» обирають лазерну факоемульсифікацію. Наш досвід показує більш безпечне проведення операції саме лазерною методикою.
При застосуванні лазерної методики (у порівнянні з ультразвуковою) скорочується час операції до 5-7 хвилин, нема небезпеки термічного пошкодження тканин ока, використання малого вакууму безпечніше для сітківки, відсутність тракції ядра знижує пошкодження цинових зв'язок.

Детальніше...

Хірургічне лікування глаукоми

Хірургічне лікування глаукоми

У нашому Центрі проводять непроникаючу глибоку склеректомію (НГСЕ), яка дозволяє відновити природний баланс рідини в оці при відкритокутовій формі глаукоми. Її особливістю є те, що для полегшення відтоку рідини з передньої камери ока не створюють наскрізні отвори, а хірургічно стоншують периферичну ділянку рогівки, яка має природну вологопроникність.

Детальніше...

Підписатися на розсилку

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.