Совва Анатолій Ігорович

ЦЕНТР ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ
АНАТОЛІЯ СОВВИ

  • Чернівці
  • Рівне
  • Тернопіль
  • Івано-Франківськ
  • Хмельницький
  • Львів
  • Луцьк

Хвороби ока

Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:

Офтальмологічні захворювання — втрата зорової функції внаслідок ураження очей або придаткових апаратів очі. На жаль, в умовах сучасного світу захворювання ока діагностують все частіше, а пацієнти офтальмологічних клінік стають все молодше. Основна причина офтальмологічних захворювань — підвищене навантаження на очі.

Зоровий аналізатор людини (очей) в умовах шаленого темпу сучасного життя, а також підвищеного навантаження і несприятливого впливу цілого спектра різних чинників, сьогодні більше ніж будь-коли раніше схильний органічним і функціональним поразок, здатним серйозно обмежити здатність бачити. Захворювання очей, а до них, крім вищезазначених поразок зорового аналізатора також відносять ураження придаткового апарату ока - сьогодні є своєрідною розплатою за розвиток мультимедійних технологій, гіподинамії і погіршення екології.

З огляду на те, що захворювання очей надзвичайно великі, їх групують у кілька розділів, як правило систематизуючи по об'єкту, який вони вражають.

Хвороба - це завжди неприємність, а захворювання ока — неприємність подвійна. Дізнатися більше про ваші діагнозах і про методи їх лікування ви зможете на цій сторінці.

Акомодація та її порушення

Акомодація та її порушення

Проблема порушення акомодації зору у дітей та дорослих стає дедалі гострішою. А все через неправильний спосіб життя та надмірні перевантаження очей через роботу за комп’ютером та проведення часу за екранами телевізорів й іншими цифровими розвагами двадцять першого століття.

Детальніше...

Амбліопія

Амбліопія

Амбліопією називається порушення злагодженого функціонування між органами зору та мозком. Це явище відбувається у зв’язку з домінуванням одного ока людини над іншим.

Детальніше...

Астигматизм

Дефект зору, пов'язаний з порушенням форми кришталиків або рогівки ока, при якому люди втрачають можливість чітко бачити предмети називають астигматизмом. Якщо ігнорувати цю проблему, то вона може стати причиною косоокості та різкого падіння рівня зору.

Детальніше...

Дальтонізм. Захворювання чи особливість?

Нездатність людини правильно розрізняти кольори називають дальтонізмом. Назва походить від імені хіміка Джона Дальтона, який першим вивчав це явище.

Детальніше...

Дистрофія ока

Як боротися з дистрофією ока?

Сітківка ока являє собою своєрідну тканину з нервових клітин. Вони відіграють роль передавача картинки навколишнього світу, адже на сітківці проектуються зображення та за допомогою зорового нерва подаються до головного мозку. І вже там відбувається детальна обробка побаченого.

Детальніше...

Синдром сухого ока

Така хвороба, як синдром сухого ока останнім часом спостерігається все частіше і частіше у жителів мегаполісів. Все тому, що в містах рівень забруднення повітря вище, ніж у сільській місцевості. Дане захворювання частіше діагностується в офісних працівників через тривалу роботу за комп'ютером, саме тому недуга отримала другу назву - комп'ютерний коньюктивит.

Детальніше...

Ячмінь - запалення мейбомієвих залоз краю повіки

Чомусь ячмінь вважається захворюванням, якому не варто надавати значення і воно само пройде. Але це далеко не так, адже якщо неправильно себе повести при появі на оці ячменю або ж виникнуть ускладнення, то наслідки можуть бути дуже серйозні.

Детальніше...

Пресбіопія

Для того, щоб розглянути близько розташовані предмети, оку треба посилити свою заломлюючу силу — сфокусуватися. Зазвичай це робиться за рахунок посилення оптичної сили кришталика.

Детальніше...

Кератоконус

Кератоконус — хронічне прогресуюче захворювання, яке поступово призводить до витончення рогівки. Відбувається це в результаті ослаблення зв'язку між її серединними шарами. В результаті рогівка під дією внутрішньоочного тиску деформується, розвивається астигматизм і короткозорість, зір погіршується.

Детальніше...

Захворювання рогівки

Запалення рогівки або кератит — важке захворювання, що призводить до порушення прозорості роговиці, різкому зниженню зору й поширенню запального процесу вглиб ока.

 

Детальніше...

Захворювання сітківки

Сітківка — найтонша й дуже складна структура ока, що виконує його світлосприймаючу функцію. Тому захворювання сітківки завжди призводять до зниження зору.

Детальніше...

Катаракта

Катаракта

Катаракта — захворювання очей, для якого характерне помутніння кришталика. Основною її ознакою є поступове погіршення зору на одному або обох очах: зображення стає мутним і розпливчастим, ніби перед очима з'явилася целофанова плівка або запітніле скло.

Детальніше...

Короткозорість або міопія

Короткозорість

Короткозорістю, або міопією, страждає кожна третя людина на Землі. Короткозорим людям важко бачити номери маршрутів громадського транспорту, читати дорожні знаки, розрізняти інші предмети на відстані. Але короткозорі можуть добре бачити під час занять, пов'язаних із зором на близькій відстані, таких як читання або письмо.

Детальніше...

Далекозорість

Далекозорість

Далекозорість — це нездатність сфокусувати зір на прилеглому об'єкті. Далекозорість зазвичай розвивається після 40 років. Лікування далекозорості частіше проводиться за допомогою носіння окулярів (контактних лінз). Лікування далекозорості можливо і за допомогою хірургічної корекції.

Детальніше...

Глаукома

Глаукома

В даний час термін глаукома об'єднує досить велику групу захворювань, часто різного походження і з різним перебігом. Однак за відсутності лікування результат у цих, здавалося б абсолютно несхожих, захворювань один - атрофія зорового нерва і сліпота. До сьогоднішнього дня немає єдиної думки про те, що є причиною початку глаукоми.

Детальніше...

Астенопія - втома очей

Часто втомлюються очі? Дізнайтеся, як зняти втому очей. Астенопія - хронічна втома очей. Симптоми: почервоніння очей, різь в очах, сльозотеча очей, постійне печіння в очах, подразнення очей.

Детальніше...

Кон’юнктивіт

Кон'юнктивіт — червоне око або запалення очей. Симптоми: набряк очей, сльозотеча, свербіж.

Хвороба очей «кон'юнктивіт», найбільш відома під назвою рожеве або червоне око та має чітко виражену симптоматику: запалення очі, набряклість очей, мимовільна сльозотеча.

Детальніше...

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.
Запис на діагностику
Залишити відгук
Записатись на відвідування ви можете, заповнивши поля нижче