Совва Анатолій Ігорович

ЦЕНТР ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ
АНАТОЛІЯ СОВВИ

  • Чернівці
  • Рівне
  • Тернопіль
  • Івано-Франківськ
  • Хмельницький
  • Львів
  • Луцьк
Створено: 03.06.13

Лікування катаракти

Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:

Катаракта - неприємне захворювання. При катаракті відбуватися помутніння кришталика і у людини з цим захворюванням складається враження, що зображення стає розмитим. Симптоми катаракти проявляються поступово, а не відразу.

У 2002 році, Анатолій Совва вперше в Україні успішно застосував лазер для видалення катаракти. З цього часу лікування катаракти стало можливим для багатьох пацієнтів. Більше 30000 успішних лазерних операцій з видалення катаракти було проведено. Керівництво над розробкою методики лікування виробляв відомий вчений і лікар, академік Святослав Миколайович Федоров.

Визнана лікарями-офтальмологами найбільш ефективним способом видалення катаракти - лазерна факоемульсифікація катаракти з імплантацією штучної інтраокулярної лінзи (штучний кришталик), крім того, також є самим безболісним і нетравматічность методом. Виконання такої операції відбувається амбулаторно, тобто без перебування в лікарні. Не вимагає швів, самогерметизуючі мікророзріз розміром 2,55 мм - служить для проведення маніпуляцій досвідченим офтальмохирургом.

Віддаляється кришталик за допомогою впливу спеціального світловода, який своїм випромінюванням перетворює його в емульсію. Після цього, кришталик виводиться з ока, а його місце займається гнучка інтраокулярна лінза вводиться за допомогою інжектора. Така лінза здатна самостійно розвертатися і надійно фіксуватися. Лікування катаракти, важливим моментом якого є використання віскоеластик - спеціальних речовин обтяжених, ведених всередину очі під час операції, завдяки впровадженню сучасних технологій стало простим і менш болючим для пацієнта. До слова, застосування під час операції віскоеластик дозволяє офтальмохірургів безперешкодно виконувати всі необхідні маніпуляції. Крім того, віскоеластик дозволяють створювати оптимальні умови для імплантації інтраокулярної лінзи, за рахунок того, що вони забезпечують підтримку глибини передньої камери і захищають внутрішні структури ока.

Лазерна методика дозволяє полегшити лікування катаракти, оскільки час проведення таке операції складає всього 5-7 хвилин, а це, у свою чергу, значно скорочує реабілітаційний період, а також істотно знижує ризик хірургічного втручання. Подібна методика може бути застосована навіть на початковій стадії розвитку катаракти. Високі результати операції досягаються завдяки широкому вибору сучасних інтраокулярних лінз, які пропонує своїм пацієнтам наш Центр, а гнучка цінова політика дозволяє допомогти максимальній кількості потребують лікування.

Операції проводить офтальмохірург вищої категорії, Лікар України Совва Анатолій Ігорович.

Після проведення лазерної факоемульсифікації максимальна гострота зору відновлюється в період від двох днів до одного тижня, хоча пацієнт досить добре бачить вже після декількох годин після процедури. Більшість пацієнтів починають вести свій звичайний спосіб життя відразу наступного дня після операції.

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.
Запис на діагностику
Залишити відгук
Записатись на відвідування ви можете, заповнивши поля нижче