Совва Анатолий Игоревич

ЦЕНТР ВОССТАНОВЛЕНИЯ ЗРЕНИЯ
АНАТОЛИЯ СОВВЫ

  • Черновцы
  • Ровно
  • Тернополь
  • Ивано-Франковск
  • Хмельницкий
  • Львов
  • Луцк

Вопрос доктору

Проведено обследований
в сети центров AS:
Проведено операций
доктором А.И. Соввой:

Вы можете задавать вопросы ведущим специалистам Центра Лазерной Микрохирургии Глаза «АS» и получать ответы в кратчайшие сроки на свою почту.

Поле зору звузилося що це може бути

Богдан

Терміново до лікаря. Може бути глаукома або інші хвороби.

доброго дня. Маю астигматизм двох очей:(-7),(-6). Цікавить чи лікують астигматизм лазером, вартість лікування і чи лікують це в Рівному?

Дарія

Добрый день. Если ВЫ не ошиблись в диагнозе и у Вас астигматизм 6-7 диоптрий нужно обязательно провериться на кератоконус. Эксимер лазер есть в Ровно и астигматизм можно убрать если нет кератоконуса. Но в любом случаи без обследования трудно давать прогноз.

Доброго дня.Мене цікавить таке питання: чи лазерна корекція назавжди відновлює зір на 100%,чи лише на деякий час корегує зір? І на який термін на перед потрібно бронювати дату для операції? Дякую.

Сідей Василь Омелянович

Ми за 5 років не робили нашим пацієнтам до корекцій після своїх операцій. Поки такі результаи. Як буде далі подивимось. Зір не завжди можливо відновити на 100%. Є багато речей на яки лікар не може по впливати. Но до корекції Вам скажуть Ваш прогнозований зір, після корекції. Бронювати місце обов’язково. Реєстратура в цьому Вам допоможе.

Доброго дня! Мені 25 років, у мене короткозоріть, носив лінзи, окуляри (-5), цікавить лазерна корекція, яка приблизно буде вартіть операції?

Михайло

Доброго дня. Вартість одного ока 8330-10010 грн

Доброго дня. У доньки (19років) виникла косоокість і двоїння в очах.Чи лікують таке захворювання в вашій клініці в Івано -Франківську?

Уляна.

Добрый день.  Запишіться спочатку на обстеження.  Там подивимося.

Доброго дня!
У мене вродженна катаракта правого ока.Чи можливо зробити корекцію? І чи є гарантія що зможу добре бачити. На праве око зір 20%

Уляна

Катаракта не лікується лазерною корекцією.  Треба видалити митний кришталик тв покласти прозорий. При вроджених катарактах ні кто ні яких гарантій не дасть.

Подскажите пожалуйста, филиал вашей клиники в городе Харькове есть или нет? Спасибо.

Мошинская Елена Петровна

Нет

Скажіть будь-ласка, постійно сльозаться очі коли вітер і холодно, що це може бути? І скільки коштує діагностика, щоб взнати причину?

Юрий

Це нормально. Захістна реакція організму на подразник.

Яка вартість діагностики зору?

Марія

Від 90 грн.

Добрий день.Моїй дочці 12 років,4 роки лікуємо ревматоїдний артрит (ЮРА),діагноз ока-хронічний іридоцикліт,ускладнена катаракта.око без змін ,зір 0,01.Скажіть будь-ласка чи можна робити операцію на катаракту і чи буде зір.чи не запаяє зіницю після операції!!

Леся

Доброго дня. Якщо і робити операцію то тільки коли хоча би пів року не буде запалення. Артріт буде в стадії ремісіі. Зіницю не повинно запаяти. Ми не візьмемося за таку операцію. Що стосовно зору то важко щось прогнозувати.

Задать вопрос доктору Вы можете, заполнив поля ниже
Запись на диагностику
Оставить отзыв
Записаться на посещение Вы можете, заполнив поля ниже