0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записаться на приём
Совва Анатолий Игоревич
Изменить язык:
Проведено обследований
в сети центров AS:
252842
Проведено операций
доктором А.И. Соввой:
120798
Записаться на посещение Вы можете, заполнив поля ниже

Вопрос доктору

Вы можете задавать вопросы ведущим специалистам Центра Лазерной Микрохирургии Глаза «АS» и получать ответы в кратчайшие сроки на свою почту.

Доброго дня, цікавить одне запитання
У мене проблем із зором не було взагалі ніяких, але чомусь зараз час від часу, частіше під вечір, різко печуть очі, поки не протерти вологою серветкою або водою, можливо такий варіант що це реакція на туш для вій, але інколи печуть навіть якщо очі не нафарбовані

Цимбаліста Наталія Василівна

Доброго дня. Зробіть тест з перевірки сльозної плівки.

Добрий день.
Я знаходжуся закордоном. Пройшов тут перевірку для лазерної корекції і маю усі документи з клініки. Взнав за вас. Те саме але за меншу ціну.
На скільки часу мені потрібно приїхати в укр на корекції зору (зараз обидва ока -3.5). Без ускладнень
Чи можливо в той самий день зробити провірка і корекцію? Кільки після операції треба буде бути днів в укр щоб перевірки післяопераційні пройти.

Гоменюк Б. Й.

Залиште Ваш номер Вайбер. Вам зателефонують.


 

Доброго дня. Я б хотіла записатися на корекцію зору. Я знаходжуся в Штатах, мені потрібне підтвердження назначеної дати з підписом лікаря, для відпустки в цілях корекції зору. Я можу отримати по емейлу?

Місікевич Ірина

доброго дня пані Ірина. Ми на жаль не можемо найти Вашу карту обстеження в нашій клініці. Тому нам не відомо чи потрібна Вам лазерна корекція.

Доброго дня.На даний момент мені поставлено діагнос міопія високого ступеню, ношу лінзи -6 та -7, але й у лінзах бачу не 100%, зір стабільний, не погіршується.Скажіть будь ласка чи можна це виправити,і якщо можна то яким чином.Дякую

Мельник Лілія

Доброго дня. Зір виправити можна. Потрібна лазерна корекція або факічні ІОЛ. Треба розрахувати що підійде.

Доброго дня. У моєї мами цукровий діабет 2типу, вже 12 років. В останні місяці дуже погіршився зір. Майже не бачить на ліве око. Що можна зробити, як допомогти не втратити зір і на правому оці

Петровець Оксана Миколаївна

Доброго дня. Приходьте на огляд.

Доброго вечора. У мене повіки нависають на очі, чи можна їх підрізати, щоб не заважало зору.

Орденат Ганна Іванівна

Доброго вечора. Ми на жаль незможемо Вам допомогти.

Занимаетесь ли вы восстановлением при тупой травме глаза? Зрение не снижен, Мушки меняют форму и место, сильнон снижение зрения в темноте, изменение восприятия цвета в светлое время, ноющая боль. Травме 2 недели. Делаете ли вы вы лазерные операции если есть небольшой участок повреждения стекловидного тела, в стационаре рекомендовали наблюдаться

Женя берёза

Добрый день . К сожалению мы не сможем Вам помочь.

В мене зір +0,75 скільки мені носити окуляри в день

Дера Надія

Чим більше тим краще.

Таке питання. Я вже багато років в Рівному проходжу апаратне лікування зору, так як зараз проживаю в Луцьку хотів взнати, чи немає можливості проходити таке лікування в Луцьку, а саме, в вашій лікарні.

Богданець Ілля

У нас немає апаратного лікування в Луцьку

Доброго дня!Підкажіть будь-ласка, мені в дитинстві лікарь-офтальмолог встановив міопію. Через декілька років вона почала прогресувати. З 8 років я ношу окуляри. І на даний момент мені 21 рік,і в мене міопія середнього ступеня прогресуюча; зір в мене -5 ліве око (воно гірше бачить) та -4.5 праве око.я постійно ношу окуляри. Хотілося б дізнатись, чи можливе якесь лікування, чи медикаментозне чи можливо хірургічне, аби покращити зір.

Шаповал Лідія

Доброго дня. Як тільки Ваша короткозорість перестане збільшуватися можна буде зробити лазерну корекцію і позбавитися окулярів.

Задать вопрос доктору Вы можете, заполнив поля ниже

Подписаться на рассылку

Хотите всегда быть в курсе последних новостей, первым узнавать об акциях и интересных предложениях? Просто подпишитесь на нашу рассылку.