0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

Лазерна корекція зору - актуальні питання

Поганий зір в XXI столітті зустрічаються часто, але фундаментальні розробки в сфері медицини дозволяють позбавити людину від багатьох проблем. Найбільш дієвою і безпечною методикою є лазерна корекція зору. Незважаючи на те, що вже тисячі людей знову змогли дивитися на світ повноцінно, багато хто задається питаннями з приводу лазерної корекції зору.

Чи існують чіткі протипоказання корекції зору?

У наш центр звертаються тисячі людей, яким необхідна допомога. Відновлення зорових функцій стало можливим завдяки науковим відкриттям. Спеціалісти нашого часу знайшли чудовий спосіб боротися з найскладнішими проблемами зору. Новітні технології зробили можливими справжні чудеса науки. Якихось п'ятдесят років тому ніхто й подумати не міг, що операції очей стануть можливими. Миттєве зцілення зору було більше схожим на історію зі сторінок науково-фантастичних творів. Але в нашому столітті можливо все. Та, на жаль, існують випадки, в яких не рекомендується проведення операції.

Скільки триває і як протікає реабілітаційний період?

Корекція зору лазером, що проводиться фахівцями нашого центру, дає прекрасні результати, а також вагомим аргументом вважається безболісність процедури.
Важливим є те, що після процедури пацієнтові немає необхідності в чомусь себе обмежувати, ні в плані харчування, ні поведінки.
Для людей деяких професій вищезгаданий метод лікування є просто порятунком, тому що не він не потребує довгого відновлювального періоду.

Чи можлива лазерна корекція зору при вагітності?

Жінки при надії мають деякі особливості організму, які можуть поставити під сумнів результативність операції. Лазерна корекція зору для вагітних – табу. А все через гормональний фон. Річ у тім, що операція вимагає стабільного гормонального стану, а вагітність – аж ніяк не тотожне значення спокою гормонів. Навпаки, їхній рівень нестабільний. Динаміка змін їхньої кількості може зашкодити пацієнтці. А ускладнення, як відомо, нікому не потрібні. Тому краще відмовитися від ідеї корекції зору під час вагітності. Одразу після пологів настає період лактації. І він теж характеризується як несприятливий час для оперування. Адже за годування груддю теж відповідають гормони. Тому ідеальний варіант – корекція зору до вагітності. Інколи пацієнтки можуть бентежитися від запитання про наявність вагітності. Вони не розуміють, що причина цього питання – турбота про здоров'я та життя клієнта клініки.

Які побічні ефекти?

Центр мікрохірургії ока доктора Совви вже давно практикує лазерну корекцію зору і лікарі мають колосальний досвід проведення даної операції, тому побічні ефекти спостерігаються вкрай рідко. Як правило, наші лікарі прогнозують результати.

Чи залежить успіх операції від віку пацієнта?

Лазерна корекція зору має вікові обмеження. У багатьох випадках спеціалісти не радять поспішати з операцією дітям, які не досягли вісімнадцятирічного віку. Це застереження обґрунтоване тим, що молодий організм росте та розвивається і може статися так, що він самотужки подолає проблему без хірургічних втручань. Та це не означає, що можна не приходити на прийом до лікаря. Робити операцію, чи ні потрібно вирішувати разом з фахівцем. Операція по корекції зору має й інші вікові обмеження, які стосуються дорослих людей. Корекція зору у віці після сорока п'яти років теж має свої особливості. Тому таких пацієнтів обстежують з особливою увагою. Та в більшості випадків, якщо діагностика не показує жодних перешкод для проведення операції, то лікарі за неї беруться та показують відмінні результати.

Які фактори перешкоджають проведенню лазерної корекції зору?

Всі лікарські препарати, маніпуляції мають ті чи інші протипоказання. В даному випадку це катаракта, глаукома, діабет, туберкульоз. Іще не бажаним є проведення даної маніпуляції вагітним і жінкам, котрі годують груддю. Щоб не нашкодити здоров'ю, перед операцією пацієнт повинен пройти повне обстеження, щоб з'ясувати, чи все в порядку зі здоров'ям людини. Якщо ж лікарі бачать якісь проблеми, то вони будуть думати над іншими способами, які зможуть допомогти в тій чи інші ситуації.

Також ви можете ознайомитись із запитаннями наших клієнтів та відповідями на них спеціалістами нашої клініки за посиланням.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.