0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

ALLEGRETTO

ALLEGRETTO WAVE Eye-Q

Надшвидкісний хвильовий ексимерний лазер ALLEGRETTO WAVE Eye-Q є потужною вдосконаленою моделлю системи ALLEGRETTO (сертифікований FDA).

Відмінною його особливістю, в порівнянні з  системами інших компаній, є асферичний, так званий хвильовий оптимізований профіль абляції Wavefront-Optimized Ablation Profiles, завдяки якому під час роботи розхід тканин рогівки - мінімальний.

Клінічні переваги

 • мінімальний безпечний час проведення операції;
 • більша безпека процедури (Ultra-fast Eye Tracking);
 • висока точність результату (Perfect Pulse Technology);
 • зберігається природна форма ока (PROLATE);
 • досягається висока гострота зору (Wavefront-Optimized Ablation Profiles);

Безпечність процедури Ultra-fast Eye Tracking досягається тим, що система дає можливість за допомогою швидкісної камери стежити в ході операції за рухами очей. У разі мимовільного руху ока робота лазера автоматично припиняється, щоб уникнути попадання променя на непотрібне місце. Після того, як око займає вихідне положення, робота лазера продовжується.Система направляє промінь лазера на нове місце через кожні 4-6 мілісекунд. Промінь пульсує з частотою 400 разів на секунду. У ході кожного імпульсу відбувається видалення тканини.

Нова техніка дозволяє направити промінь у потрібну точку, тому мимовільний рух очей не впливає на результат операції.

Perfect PulseTechnology  - це єдина технологія, за допомогою якої потужність кожного лазерного імпульсу оптимізується на поверхні ока, незалежно від місцезнаходження лазерного променя: у центрі рогівки або на вигнутій частині ока, звідки частина енергії розсіюється через зміну форми лазерного променя. Така техніка забезпечує  більш рівну поверхню, що обробляється лазером  і дозволяє зберегти природну форму рогівки (Prolate).

Perfect PulseTechnology технологія заснована на тому, що профіль променя лазера має колоколообразную форму (гауса). За допомогою спеціального аналізатора регулярно контролюється профіль лазерного променя. Важливо, щоб промінь лазера, що видаляє кожні 400 разів в секунду тканину, потрапляв в потрібне місце, звідки відбувається видалення мікроскопічної частки рогівки. Позитивний результат процедури залежить від енергії і форми лазерного імпульсу. З його допомогою досягається остаточна природна форма обробленої лазером рогівки(Prolate).

На відміну від операцій лазером старого покоління, коли поверхні ока надавалася плоска форма, ALLEGRETTO WAVE EYE-Q працює за технологією, яка дозволяє зберегти природну форму очей після проведення лазерної операції і називається Wavefront-Optimized Аblation profiles. Вона дозволяє звести до мінімуму проблеми, пов'язані з післяопераційними змінами  зору в сутінках. Також за допомогою ALLEGRETTO WAVE EYE-Q лазера можна усунути з поверхні рогівки мікроскопічні нерівності і похибки інших рефракційних операцій. Додаткові можливості налаштування лазера за індивідуальними даними пацієнта дозволяють офтальмохірургу максимально поліпшити результат операції.

Система Eye-Q, з частотою абляції 400 Гц, робить ALLEGRETTO одним з найшвидших лазерів в світі, сертифікованих FDA.
Хрестоподібна мітка в лазері Eye-Q дозволяє контролювати рухи голови пацієнта і підвищує точність корекції.
Програма Custom-Q забезпечує індивідуальний вибір асферичності рогівки і дозволяє ідеально підібрати розмір оптичних зон з точністю до 1 / 10 мм і рефракції до 1 / 100 дптр для максимального використання можливостей корекції зору.

Додаткова система безпеки:

 • Інтегрована функція автоматичного спостереження за рухами очей NEUROTRACK;
 • Однакова технологія - eye tracking - в лазері і діагностичних приладах;
 • Безпечна висока швидкість проведення абляції;
 • Фіксаційний тест.

ALLEGRETTO WAVE EYE-Q — ексимерний лазер нового покоління, «золотий стандарт» в рефракційній хірургії.

Переваги проведення лазерної корекції зору в Центрі лазерної Мікрохірургії ока «AS»

Безпека

Безпека проведення офтальмологічної операції - наше основне завдання. Лазерна установка володіє унікальною технологією «Досконалий імпульс» (PerfectPulse Tecnology) яка:

 • Контролює кожен імпульс лазера в процесі лікування;
 • Забезпечує відсутність впливу на роботу лазера факторів навколишнього середовища таких як вологість і температура, оскільки оптична система повністю ізольована;
 • Захищає очне яблуко від теплового удару, що прискорює і полегшує процес відновлення.

Точність

Щоб лікування було максимально ефективним, лікар до операції проводить ретельне обстеження хворого. Лазерна установка ALLEGRETTO Eye-Q (від компанії WaveLight) використовуючи цю інформацію, створює план операції по корекції з чітко передбачуваним результатом.

В лазерній установці WaveLight працює надтонкий промінь, який моделює поверхню рогівки. Гладка форма променя дозволяє створити ідеально рівну поверхню після процедури, тим самим забезпечуючи швидке відновлення.

Ефективність

Сучасні технології, застосовані при створенні лазерної установки ALLEGRETTO Eye-Q, дозволяють скоротити час лікування до декількох секунд в порівнянні з іншими лазерними установками. ALLEGRETTO Eye-Q є сьогодні не тільки найшвидшими у світі (час корекції 1 діоптрії при короткозорості становить менше 2 секунд), але і дозволені до використання в найбільш широкому рефракційному діапазоні як при короткозорості, так і далекозорості та астигматизмі.

Можливість лазера — це корекція міопії до 15 дптр., гіперметропії до 6 дптр. і астигматизму до 6дптр., при наявності достатньої товщини рогівки.

Показаннями служать: вік 18-40 років., випадки, коли корекція окулярами чи лінзами неможлива.
Згідно з науковими даними, чим менше часу триває лазерна корекція, тим менше око травмується, а значить і швидше відновлюється після операції. Мала тривалість усієї процедури максимально знижує ризик інфікування, тому око менше часу знаходиться незахищеним.

На сьогодні у різних країнах встановлено більше 900 лазерів ALLEGRETTO, які вважаються найбільш точними і швидкісними лазерними системами в світі.

Лазерне лікування

При першому відвідуванні лікар виконає детальне обстеження, і визначить, чи може допомогти вам лазерна корекція. Лікар визначить товщину рогівки, її форму і ступінь деформації. Пацієнт обстежується на кератотопографі OCULYZER. За допомогою даного приладу проводяться топографічні вимірювання передньої і задньої поверхні рогівки, що також важливо для діагностики кератоконуса на ранніх етапах.

Якщо ви носите контактні лінзи, вам необхідно припинити користуватися ними як мінімум за два тижні, а при жорстких контактних лінзах — за шість тижнів до початку лікування!

Під час підготовки до операції, лікар визначить товщину рогівки, її форму і ступінь деформації (це пов'язано з вашою хворобою).

Безпосередньо перед операцією вам закапають спеціальні краплі для того, щоб знеболити процедуру.

Під час операції на першому етапі хірург формує тонкий лоскут з верхнього шару рогівки (приблизно товщиною в 90 мікрон). У цей момент ваш зір тимчасово погіршується через надмірний внутрішньоочний тиск. Потім лоскут акуратно відгинають для того, щоб оголити середні шари рогівки. У цей момент ви будете бачити, як в тумані.

На наступному етапі лікар попросить вас сконцентрувати зір на зеленому світлі. Це момент початку лікування. У результаті високої швидкості роботи лазерної установки час операції займе кілька секунд.

Як тільки робота лазера закінчена, клапоть верхнього шару рогівки повертається на початкове місце. Потім вам закапають краплі з антибіотиком з метою запобігання інфекції. На цьому процедура вважається закінченою.

Перевагами процедури з ALLEGRETTO Eye-Q є точність розрахунку, суворе дозування лазерного випромінювання, короткий час проведення операції, високий і стабільний результат, мінімальний ризик, швидка реабілітація та повна відсутність недоліків присутніх у ексімер-лазерних приладів попередніх поколінь.

Після лікування

Ви відчуєте поліпшення зору відразу після того, як встанете з операційного столу. Проте в перші години вас можуть турбувати неприємні відчуття. Тому вам буде рекомендовано спокій та обмеження в навантаженнях (у тому числі і зорових) протягом першої доби після операції.

Можливість лазера — це корекція міопії до 15 дптр., гіперметропії до 6 дптр., і астигматизму до 6дптр., при наявності достатньої товщини рогівки.

Показаннями служать: вік 18-40 років., У разі, коли корекція окулярами, лінзами неможлива, або з причини своєї роботи носіння контактних лінз та окулярів недопустимо абовикликає дискомфорт.

Перевагами технології є точність розрахунку, суворо дотримуване дозування впливу лазерного випромінювання, короткий час проведення операції, високий стабільний результат, мінімальний ризик, швидка реабілітація.

При виникненні питань звертатись до завідуючого рефракційним відділенням:

Болгана Сергія Володимировича (тел. (050) 666-29-81).

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.