0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатися на прийом
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:

Наші контакти

Лазерна корекція зору та лікування катаракти в Чернівцях

Чернівці
вул. Комарова, 32-Б
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)
Також ми проводимо діагностику зору по області.

Герца
Глибока
Путила
Сокиряни
Вижниця
Кельменці
Красноїльськ
Новоселиця
Заставна

Багато людей навіть не замислюються про те, яку роль в їхньому житті відіграє орган зору, що дозволяє бачити цей прекрасний світ, дітей, онуків. Але коли людина стикається проблемами, що стосуються очей, то тоді тільки він усвідомлює всю цінність природного дару. Ось тому збереження зору є головною метою роботи центру відновлення зору доктора Совви. Звернутися до нас за допомогою ви можете в місті Чернівці. Нововведення в світі офтальмології дозволили багатьом людям поглянути на світ здоровими очима. Сучасні методи лікування дарують шанс повертати зір людям, які вже і не сподівалися жити повноцінним життям.

Лазерна корекція зору

На сьогоднішній день відомі багато методів для боротьби з очними хворобами, але лазерна корекція є найбільш ефективним і безпечним методом. Лазерна корекція зору в Чернівцях являє собою вплив на рогівку з метою зміни її форми, щоб зображення фокусувалася на сітчатці - це є нормою. Лазерна корекція зору у Чернівцях відрізняється високим рівнем безпеки, процедура проста, доступна, але має деякі обмеження. З метою виявлення наявності протипоказань пацієнт проходить в нашому центрі обстеження зорової системи.

Лікування катаракти і глаукоми

Також в нашому центрі надають допомогу пацієнтам з діагнозом «катаракта», поширеним у людей похилого віку. Але в XXI столітті це не причина втрачати зір, тому що лікування катаракти в Чернівцях проводиться безболісно і ефективно. Медицина пропонує унікальний спосіб позбавлення від даного захворювання. Ефективне лікування катаракти в Чернівцях здійснюється на будь-якій стадії захворювання.

Таке захворювання, як глаукома доставляє масу неприємностей, і несвоєчасне звернення пацієнта до лікаря може доставити масу неприємностей хворому. Лікування глаукоми в Чернівцях може бути медикаментозне, лазерне і хірургічне.

Як бачимо, центр мікрохірургії ока в Чернівцях успішно бореться з будь-якими недугами. Вся команда центру відновлення зору доктора Совви бажає вам ніколи не стикатися з проблемами із зором, але якщо це, все-таки відбулося, то відвідайте наш центр, і наші кваліфіковані фахівці зроблять все для того, щоб ви не обмежували себе ні в чому через поганий зір або його відсутність.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.