0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатися на прийом
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:

Наші контакти

Лазерна корекція зору, лікування глаукоми та катаракти у Луцьку та інших містах Волинської обл.

Луцьк
проспект Волі, 52
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)
Також ми проводимо діагностику зору по області.

Камiнь-Каширський
Ковель
Володимир-Волинський
Стара Вижiвка
Ратне
Горохiв
Любомль
Рожище
Турійськ
Шацьк

Регіональне представництво в місті Луцьк

Центр відновлення зору Анатолія Совви має свої філіали по всі території заходу України. Наші спеціалісти в Луцьку мають усі необхідні ресурси для того, щоб надавати якісну діагностику та усунення навіть найважчих захворювань очей. Ми проводимо лікування катаракти та займаємося й іншими проблемами пов’язаними з органами зору. У нашому центрі успішно проводиться лікування глаукоми, дистрофії сітківки, синдрому сухого ока, пресбіопії, кератоконусу та інших захворювань. У Волинській області є десять філій нашого центру. Всі вони надають висококваліфіковану допомогу для людей різних вікових груп.

Особливості філіалів

У нас обстежуються та лікуються діти, дорослі, люди старшого віку. Наші лікарі володіють всіма необхідними навичками та вміннями для роботи навіть з найважчими випадками патологій. Луцьк, Ковель, Любомль та клініки інших міст Волинської області мають високотехнологічне обладнання. А лікарі – справжні професіонали своєї справи. Вони надають вичерпні консультації та пропонують найкращі рішення для усунення дефектів зору. Всі наші спеціалісти постійно знаходяться на зв’язку зі своїми колегами з інших країн. Це активне контактування свідчить про дорогоцінний обмін досвідом з передовими спеціалістами світу. Завдяки високому рівню наших співробітників ми щодня ведемо ефективну боротьбу проти всіх хвороб очей відомих сучасній науці. Ми розробляємо індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта. Кожен окремий випадок вимагає комплексу процедур, які призначаються лікарем зважаючи на особливості протікання хвороби та загальний стан здоров'я пацієнта. Лазерна корекція зору та інші операції проводяться дуже швидко та показують відмінні результати. У кожної людини є шанс суттєво покращити зір та жити повним життям. Спеціалісти Центру відновлення зору Анатолія Совви – це люди з багаторічним досвідом у сфері офтальмології. Тому Ви сміливо можете довірити їм таку делікатну та важливу справу, як лікування органів зору.

Обслуговування найвищого рівня

Зверніть увагу на те, що кожен наш пацієнт отримує відповідне ставлення всього персоналу клініки. Ми організовуємо свою роботу таким чином, щоб Вам було зручно обстежуватися та лікуватися в наших закладах. Тепер Вам не потрібно стояти в довгих чергах та бігати від одного кабінету до іншого. Наша робота відбувається дуже злагоджено. Звертайтеся за вказаними номерами телефонів та отримайте лікування світового рівня не покидаючи межі свого регіону.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.