0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатися на прийом
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:

Наші контакти

Лазерна корекція зору, лікування глаукоми та катаракти у Львові

Львiв
вул. Юрія Липи, 20
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)
Також ми проводимо діагностику зору по області.

Червоноград
Стрий
Борислав
Дрогобич
Новоярiвськ
Самбiр
Новий Роздiл
Золочів
Радехів
Рава-Руська
Сокаль
Мостиська

Львівське регіональне представництво

Центр лазерної мікрохірургії ока «AS» веде активну діяльність по всій території західних регіонів України. Львів – одне з міст, клініка якого оснащена абсолютно усіма необхідними апаратами для повернення зору та лікування найскладніших захворювань. Крім процедури лазерної корекції зору тут можна позбутися й інших проблем пов’язаних з очима. В інших містах Львівської області теж є наші центри, але їхні можливості більш скромні. За консультацією Ви можете звернутися в клініки Червонограду, Борислава, Дрогобича, а також в центр у місті Стрий. Якщо знадобляться додаткові обстеження та процедури пацієнта можуть перенаправити у Львів.

Особливості роботи

Кожне обласне регіональне представництво – це шанс для людей будь-якого віку позбавитися порушень зору та назавжди забути про набуті або вроджені недоліки очей. Ми маємо все необхідне діагностичне та операційне обладнання для того, щоб після лікування Ви могли насолоджуватися яскравими фарбами, які Вас оточують та жити повним життям. У нашому львівському центрі працюють найкращі спеціалісти, які допоможуть Вам корисною консультацією та повним усуненням дефектів зору. В переліку хвороб, які найчастіше лікуються в Центрі мікрохірургії ока «AS» одне з найперших місць займає лікування глаукоми. У нас є необхідні апарати, медикаменти та спеціалісти для нейтралізації даної проблеми. Ще зовсім недавно такий діагноз вважався вироком, але наші лікарі володіють всіма необхідними знаннями для боротьби з найскладнішими захворюваннями. Лікування катаракти, астигматизму, амбліопії, дистрофії сітківки та інших хвороб проводиться у Львові на найвищому рівні. Новітні технології допоможуть знову володіти гострим зором. Ми корегуємо дитячі та підліткові дефекти зорових органів та лікуємо дорослих людей. Вікові, вроджены, набуті хвороби – всі проблеми можна вирішити в нашому центрі.

Гарантія якості лікування

Годі бігати від одного окуліста до іншого та втрачати дорогоцінний час! Кожна людина гідна відповідного ставлення та ефективного лікування. Наші спеціалісти швидко та точно виявляють причину недуга та пропонують ліквідацію проблем, яка не завдасть Вам шкоди. Усі наші лікарі постійно обмінюються досвідом зі своїми закордонними колегами та мають всі необхідні ресурси для того, щоб успішно боротися з усіма відомими хворобами очей.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.