0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:

Наші контакти

Лазерна корекція зору та лікування катаракти в Рівному

Рiвне
вул. Гагаріна, 75
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)
Також ми проводимо діагностику зору по області.

Дубно
Сарни
Дубровиця
Острог
Березне
Зарічне
Вараш
Рокитне
Нетішин

Поки людина добре бачить, то вона абсолютно не помічає цінності такого дару, як можливість бачити світ своїми очима. І тільки, коли через проблеми зі здоров'ям або з віком зір починає падати або зникає, то тоді це є дуже великою проблемою. Але команда центру відновлення зору доктора Совви з успіхом бореться з очними недугами. Ми використовуємо новітні методи позбавлення від катаракти, глаукоми. Одним з таких методів є лазерна корекція зору в Рівному. Процес проведення операції полягає у впливі на рогівку з метою зміни її контурів і фокусування зображення на сітківці. Лазерна корекція в Рівному застосовується з успіхом і дає прекрасні результати.

Регіональне представництво в Рівному

На жаль, в наш центр приходять люди з діагнозом катаракта. Хвороба, в основному, настигає людей похилого віку, але буває катаракта з народження або після травм. Лікування катаракти в Рівному являє собою заміну кришталика на штучну лінзу. Процедура проходить під місцевою крапельною анестезією.

Лікування глаукоми в Рівному не проблема для фахівців центру відновлення зору доктора Совви. Залежно від стадії захворювання пацієнта може бути призначено медикаментозне або оперативне лікування. Оперативне лікування глаукоми в Рівному здійснюється лазером. Процедура спрямована на усунення внутрішньоочних блоків, що з'являються на шляху відтоку внутрішньоочної рідини.

Центр мікрохірургії ока в Рівному успішно функціонує досить тривалий час і може пишатися великою кількістю вдячних пацієнтів, яким наші лікарі допомогли побачити світ новими очима. Якщо у вас з'явилися проблеми із зором, то не зволікайте, а приходьте в центр мікрохірургії ока в Рівному і ми допоможе вам перемогти недугу. У нас працюють люди, повністю віддані своїй справі, тому робота в центрі для них є способом життя. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, щоб період перебування в нашому закладі був по максимуму комфортним. А сучасні розробки в галузі офтальмології дозволяють рятувати зір людям, які вже і не сподівалися дивитися на навколишній світ здоровими очима. Ми робимо все для того, щоб наші пацієнти не тільки отримали професійну медичну допомогу у нас, але і їх перебування в стінах нашого центру було приємним.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.