0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

Крослінкінг

Запропоновано багато методів корекції кератоконуса. Але, як показала практика, без втручання офтальмохірургів захворювання не піддається лікуванню.

Хірургічне лікування кератоконуса в Україні

Справедливості заради, варто відзначити, що є сайт, на якому «пацієнти з кератоконуса» діляться чудовими способами лікування цієї недуги в обхід офіційної медицини (вправи, йога, краплини на травах і т. п. антинауковий марення). Користувачі сайту накручують рекламу його творцям і упускають оптимальний час для адекватного медичного втручання. Наприклад, лікування гострого кератоконуса вимагає невідкладних терапевтичних та\або оперативних заходів.

Хірургічне лікування кератоконуса має кілька напрямів і видів втручань: 

Досягаються ефекти операції

Назва втручання

Симптоматична корекція аметропії

Всі види кератотомій, роговичні сегменти, ленсектомі та ін

Лікувальні, усувають кератоконус втручання

Всі види кератопластики

Корекція аметропії з усуненням кератоконуса (комбіновані операції)

Термо - або лазерна коагуляція кератоконуса,

Ексимерлазерна фотокератектомія та ін

Хороші результати лікування кератоконуса досягнуті кератотомией і роговичными сегментами при міопії менше 4,5 D і товщині рогівки більше 0,4 мм. В інших випадках результат був незадовільний. Крім того, через кілька років аметропія після таких операцій рецидивує.

Оперативне лікування кератоконуса з видаленням конусної частини рогівки і кератопластикой відносять до терапевтичної хірургії кератоконуса. Розроблено кілька видів кератопластики. Наскрізну пересадку рогівки вперше справив R. Castroviejo (1936 р), а В. П. Філатов в Одесі через 2 роки повторив цю операцію. З розвитком трансплантології та антибактеріальних засобів результати кератопластики поліпшувалися, але і сьогодні інфекційні ускладнення і відторгнення рогівки не дозволяють офтальмохирургам гарантувати успішне повернення повноцінного зору пацієнтам.

Термо - або лазерна коагуляція кератоконуса, эксимерлазерная фотокератэктомия та інші подібні втручання відносять до комбінованих операцій, оскільки вони передбачають другим етапом виконання кератопластики. Ексимерний лазер точно і по заданій траєкторії зрізає конус рогівки, чим вигідно відрізняється від звичайних інструментів. Однак наступна за ним кератопластика так само небезпечна ускладненнями у вигляді інфекції, відторгнення трансплантата або помутніння рогівки.

Операція крослінкінг

Theo Seiler (Швейцарія) розробив УФ опромінювач UV-X System Corneal Cross-Linking з трьома зонами опромінення і практично однаковою довжиною хвилі, яка дозволяє зшивати молекули колагену рогівки у присутності рибофлавіну (вітамін В2). Вперше крослінкінг пролунав на симпозіумі ESCRS в 2006 р. З тих пір методика удосконалилася і крослінкінг в Україні зарекомендував себе з найкращого боку.

Показання до крослінкінгу:

  • Всі стадії кератоконуса.
  • Крайові дегенерації по периметру рогівки.
  • Розм'якшення рогівки при аутоімунних захворюваннях.
  • Кератоглобус.
  • Початкові стадії бульозної кератопатія.
  • Вік понад 15 років.

Крослінкінг. Кератоконус. Протипоказання:

  • Рубці (помутніння) рогівки.
  • Товщина рогівки менше 0,4 мм
  • Низька гострота зору з корекцією.
  • Алергічні або запальні захворювання ока.

Амбулаторне лікування кератоконуса – ціна найменшого ризику і найбільшої ймовірності успіху при застосуванні крослінкінга в мережі центрів AS, де після ретельного комп'ютерного обстеження проведуть цю безпечну та ефективну процедуру.

 

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.