0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

Мікрокератом для операцій

Процедура LASIK корекції складається з двох етапів: перший - формування тонкого лоскуту з поверхні рогівки, і другий етап - лазерна абляція (шліфування).

Етап формування лоскуту з поверхні рогівки є делікатним і важливим моментом корекції і проводиться за допомогою спеціального обладнання - мікрокератома. Він є найважливішим елементом технічного оснащення операційної для ексімер-лазерної хірургії рогівки.

Хоча останнім часом популярність набирають фемтолазери (лазери, за допомогою яких формується лоскут рогівки), класичний мікрокератом - найбезпечніше рішення на сьогоднішній день. Оскільки для швидкого одужання лоскут повинен бути як можна більш тонким, гладеньким і бездоганно точним, в нашому Центрі перевага віддається мікрокератому, оскільки за допомогою фемтолазера тяжче досягти настільки ж гарного результату.

При виконанні операції LASIK використовується автоматичний мікрокератом Moria M2 Evolution (виробництва Франції) для формування надрізу у верхніх шарах рогівки. Він робить найтонший  (90 мкм!) та якісний зріз завдяки одноразовим лезам. Moria M2 забезпечує неперевершену точність і передбачувані результати розтину. Лоскут виходить гладеньким і однорідної товщини (старіші мікрокератоми залишали більш товсті краї). Неперевершена точність мікрокератома забезпечується тим, що ріжуча частина мікрокератома має таку ж вигнуту форму, як сама рогівка. Якщо старі кератоми мали рівне лезо і тому розріз виходив нерівним, то Moria M2 Evolution зрізає клапоть рівномірної товщини як посередині, так і по краях. Також форма леза разом з оптимальною швидкістю руху забезпечує дуже гладеньку поверхню зрізу, сам лоскут виходить красивим і тонким, а результат розрізу точно передбачуваний. Оскільки Moria M2 Evolution дозволяє робити і дуже тонкі лоскути, ми можемо проводити лазерну процедуру і людям, у яких рогівка тоньша за середню.

До мікрокератому додається спеціальна комп'ютерна програма, яка весь час проведення операції  контролює прилад. Перед початком роботи програма тестує прилад, записує форму кожного розрізу і дозволяє хірургу після процедури детально відстежити, як він проводив розріз і в якому стані була рогівка протягом процедури. Програма графічно відображає перебіг кожної маніпуляції на екрані комп'ютера, показуючи рух леза, натиск на нього, роботу мотора мікрокератома, силу вакууму і лінію розрізу. Завдяки цій програмі, пророблену роботу можна згодом проаналізувати і при співробітництві з постачальником мікрокератома оптимізувати. Друга перевага програми в тому, що всі важливі дані можливо задокументувати і потім підтвердити якість розрізу.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.