0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

Мікрохірургія ока

Поняття «мікрохірургія» з'явилося лише в останній Великій медичій енциклопедії (1974-1989 рр.). Вона назвала мікрохірургія новим напрямком хірургії з використанням трьох відмінних якостей:

  • Спеціальної оптики.
  • Мікроінструментів.
  • Тонкого шовного матеріалу.

Перший операційний мікроскоп застосував Карл-Олаф Нілен в 1921 р. в експериментах на кроликах. Мікрохірургія ока стартувала в США після закінчення Другої світової війни та за останні 50 років стала стандартом хірургічної допомоги при захворюваннях очей. Основоположником сучасної мікрохірургії ока в Україні є наш співвітчизник, уродженець Хмельницького академік С. Н. Федоров (1927-2000 рр.), праці якого стали класикою світової офтальмології. Сьогодні лікування глаукоми, катаракти, кератоконуса, хвороб сітківки та іншої офтальмологічної патології немислимо без мікрохірургічних оперативних методик. Вони стали Золотим стандартом хірургічної допомоги в офтальмології. Сучасні системи для мікрохірургії ока мають вбудований комп'ютер і поєднані з мединструментами і приладами, які необхідні для оперативного лікування. Їх називають офтальмологічними комбайнами за зручність і багатофункціональність.

Мікрохірургічні системи мережі центрів AS

Операції в мережі центрів AS виконуються на сучасних комп'ютерних системах мікрохірургії провідних світових виробників. Вони спеціалізовані для мікрохірургії передніх або задніх відділів очного яблука. Серед них:

  • Система Accurus для втручань на передньому відділі очного яблука. Вона забезпечує можливість комбінованих одномоментних операцій (наприклад, факоемульсифікації і вітректомії). Система дозволяє без перенастроювання параметрів виконати одномоментно два види мікрохірургічного втручання. Вона інформує хірурга про параметри і етапах операції.
  • Система Infiniti. В основному використовується для факоемульсифікації в складних випадках катаракти. У ній реалізована можливість використання двох видів ультразвуку (коаксіальний і торсіонний). Крім того, унікальна функція AquaLase дозволяє руйнувати кришталик надтонким високошвидкісними струменями рідини, що в ряді випадків краще ультразвуку.
  • Система Millennium призначена для втручань на обох відділах очного яблука. Вона складається з модулів, легко модернізується і настроюється для майбутнього оперативного лікування. Систему Millennium використовують, наприклад, при факоемульсифікації і при відшаруванні сітківки. Це повноцінний офтальмологічний комбайн для мікрохірургії ока в Україні.

Хірургії мережі центрів AS

Хірургії повинні перебувати в постійній високої професійної готовності, як спортсмени або співаки. У мережі центрів AS передбачені тренувальні кабінети, в яких фахівці вдосконалюють хірургічні навички, оволодівають новими прийомами і техніками операцій на візуальних тренажерах.

Хірурги-офтальмологи мережі центрів AS постійні учасники науково-практичних заходів МОЗ України, вітчизняної та Європейської асоціації офтальмологів (конференції, з'їзди, семінари, стажування та ін). Висока кваліфікація персоналу – запорука успішного оперативного лікування. Сьогодні мікрохірургічні операції в мережі центрів AS відповідають Європейським стандартам, виконуються на кращих мікрохірургічних системах провідними хірургами-офтальмологами України.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.