0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

Розумне рішення для лікування амбліопії у Центрі відновлення зору Анатолія Совви

         Амбліопія щорічно діагностується у 4-6% діток віком до 6 років. Як повернути дитячим оченятам здатність чітко бачити своїх рідних та навколишній світ у всій красі?

         Амбліопія чи «ліниве око» – що це?
         Амбліопія або «ліниве око» – зниження зору, зумовлене функціональними розладами зорового аналізатора, при якому одне з двох очей погано задіяне у зоровому процесі.

         Очі малечі бачать різні картинки, які мозок не може поєднати в одну загальну. В результаті менш чітка картинка, поступово виключається, що призводить до гальмування розвитку зорового центру та погіршення зору.
Лікарі впевнені: повернути малюкові якісний зір можна, головне, зайнятися цим якомога раніше. При своєчасному та правильному лікуванні амбліопії у дітей можна отримати чудові результати та відновити функції очей повністю!
         Оклюзія – класичний спосіб побороти «ліниві» очі у дитини, відкритий півтора століття тому. Суть цього методу полягає у тому, що здорове око закривають спеціальною пов'язкою, а друге вчиться брати на себе все навантаження.
Це не завжди комфортно. Дитина з закритим одним оком часто стає приводом насмішок однолітків. Дуже часто з’являються алергічні реакції на пов'язку, порушення циркуляції сльози і, як наслідок, бактеріальні інфекції, дерматит.
Уникнути цих незручностей і підвищити ефективність лікування амбліопії у дітей дозволяють електронні оклюзійні окуляри VIDI Smart Glasses, які доступні тепер у Центрі відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях.

         Що таке VIDI SMART GLASSES?
         Це медичний пристрій, розроблений для лікування амбліопії у дітей за методом оклюзії. Амбліокуляри Vidi Smart Glasses на відміну від звичайних оклюдерів працюють, періодично закриваючи домінуюче око.
         Окулярами VIDI Smart Glasses легко управляти, вони оснащені вбудованою пам'яттю, а також надійним програмним забезпеченням.
Vidi Smart Glasses використовуються як постійні або тренувальні окуляри, мають сучасний цікавий дизайн та різні кольори оправи. Вони зручні та в той же час ефективні, призначені для дітей від 3 до 10 років. Окуляри можна активно використовувати під час ігор, навчання, перегляду відео. Розумні окуляри укомплектовані додатковою знімною оправою, в яку можна вставляти коригуючі оптичні лінзи.
Дуже важливо, щоб Vidi Smart Glasses використовувались під періодичним наглядом вашого офтальмолога.

         Переваги Vidi Smart Glasses:
1. Лікування з окулярами VIDI Smart Glasses сприймається дітками легко та зручно, як природній процес.
2. Зникають проблеми, пов'язані з використанням механічної очної пов'язки:
         • не порушується нормальна циркуляція сльози в оці;
         • не розвиваються алергічні реакції на матеріал пов'язки;
         • око не перегрівається та не подразнюється відсутністю повітря під пов'язкою.
3. Методика запобігає виникненню амбліопії в домінуючому оці, так як у здорового ока є можливість періодично працювати.
4. Ефективність лікування покращується завдяки співпраці обох очей, та співучасті в стимуляції біонокулярної системи зору.
5. Окуляри VIDI Smart Glasses – найсучасніше досягнення в лікуванні амбліопії. Діти позитивно сприймають лікування з окулярами VIDI Smart Glasses, так я вони:
         • можуть продовжувати свої повсякденні справи;
         • гарно виглядають і не виділяються серед своїх друзів;
         • не нервуються і не капризують від тренувань, які відбуваються м'яко та фізіологічно.
         Дитячий офтальмолог Центру відновлення зору Анатолія Совви у Чернівцях має великий досвід в лікуванні амбліопії у дітей. Наш центр оснащений новітнім діагностичним обладнанням. Тут Вам із задоволенням допоможуть підібрати найефективніше лікування амбліопії.

         Vidi Smart Glasses – є унікальним винаходом, в ньому вдалося зібрати всі прогресивні методики і технології для лікування амбліопії. Саме ці окуляри, не тільки якісно допоможуть вилікувати «ліниве око», але й убережуть вашу дитину від дискомфорту в житті та спілкуванні з однолітками.

Консультація з лікарем перед застосуванням лікарського засобу чи медичного виробу та ознайомлення з інструкцією на лікарський засіб є обов'язковими.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.