0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
267292
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
124133
Записатися на прийом

Лазерна корекція OptiLASIK

OptiLASIK

Не так давно лідером лазерної хірургії ока стала методика superLASIK. Її принциповою відмінністю від femtoLASIKа був автоматичний рух лазера по заздалегідь побудованій wavefront-карті – спеціальній програмі на основі попередньої комп'ютерної діагностики зору. Це індивідуальна методика, унікальна для кожного пацієнта і для кожного ока.

Технології не стоять на місці. Оptilasik – це superLASIK на сучасному обладнанні фірми Alcon. Перед операцією серед інших обов'язкових досліджень основне значення надається даним індивідуального розрахунку, отриманим на кератотопографі Allegro Oculyzer. За цими даними будується програма руху ексимерного лазера, який з абсолютною точністю ліквідує зорові аберації на рогівці.

Іншими словами, сучасна методика optilasik – це крок вперед у лазерній корекції зору, завдяки використанню унікального ексимерного лазера Allegretto Wave Eye-Q спільно з кератотопографом Allegro Oculyzer.

Межі можливостей методики optilasik:

 • Короткозорість 0,5 -14,0 Д.
 • Далекозорість 0,5 – 6,0 Д.
 • Астигматизм від ±0,5 - ± 6,0 Д.

Лазерна корекція optilasik. Переваги:

 • optilasik є швидкою і точною. За цими параметрами вона не поступається кращим аналогам. Точність і швидкість – запорука короткого післяопераційного періоду та швидкої реабілітації.
 • Оptilasik – холодний лазер, не нагріваючий рогівку. Відсутність опіків веде до швидкої репаративної регенерації рогівки без ускладнень запального характеру.
 • Лазер за рахунок надтонкого променю завдає мінімальні травми і без похибок ідеально шліфує ділянки рогівки, що підлягають корекції.
 • Сучасна методика корекції зору передбачає точне положення очного яблука. Ідеальне центрування особливо важливе при важкому астигматизмі. Методикою optilasik використовують Z-центрацию PerfectPulse Technology. Ця запатентована технологія фірми Alcon дозволяє виключити помилки і отримати поверхню рогівки максимально зберігаючи її природну форму.
 • Eye Tracking і Neurotrack – високошвидкісні системи стеження. Камера інфрачервоного спектру відстежує найдрібніші рухи очного яблука. Камера з лазером направляє промінь точно в задану точку. Мимовільний рух ока не позначається на результаті втручання.
 • Closed—Loop Energy Control – технологія для встановлення індивідуального центру оптичної зони. При усуненні оптичної осі або далекозорості її застосування гарантує найкращі результати.
 • Allegretto Wave Eye-Q ізольована від впливу зовнішньої температури і вологості при виконанні втручання, що дає додаткові гарантії якості і профілактує ускладнення.

Кому показана лазерна корекція optilasik

 1. 18 – 45 років ідеальний вік для втручання. На індивідуальному прийомі офтальмологи мережі центрів AS обговорять з Вами можливість розширення вікових рамок для операції.
 2. Останні 2 роки гострота зору залишалася стабільною.
 3. Відсутність інших хвороб та наслідків травм очей.
 4. Відсутність важких соматичних захворювань (цукровий діабет, колагенози та ін).

Після лазерної корекції зору optilasik

Втручання займає не більше хвилини. Потім ви пройдете післяопераційний огляд і отримаєте рекомендації. Протягом місяця необхідний щотижневий контрольний огляд у офтальмологів мережі центрів AS. Світ засяє новими фарбами відразу після операції і не потьмяніє з часом.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.