0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатися на прийом
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
252846
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
120801
Записатися на прийом ви можете, вказавши необхідні дані

Профілактика порушення зору

Профілактика порушення зору

Наш медичний центр уже багато років успішно працює над вирішенням проблем зору. До нас звертаються люди, яким необхідна допомога у вирішенні серйозних порушень зорових функцій. І ми, звісно ж, беремося за найважчі випадки та за допомогою сучасних методів лікування повертаємо зір пацієнтам. Однак, є ще одна категорія клієнтів, які записуються до нас на прийом. Це люди, яким важлива профілактика для зору. Адже краще берегти свої очі до того, як вони втратять свою здатність функціонувати без порушень та дефектів.

Вікова профілактика зору

Профілактика зору в похилому віці повинна бути обов'язковою для Ваших батьків, дідусів та бабусь. Адже з віком організм ослаблюється та стає схильним до різноманітних захворювань. А очі, як відомо, орган, який найбільше потерпає від перевантажень протягом усього життя. Відновлення та профілактика зору можливі тільки під наглядом найкращих спеціалістів. Наш центр обладнаний всіма необхідними видами діагностики для завчасного виявлення проблем з зором та їхнього вирішення. Профілактика погіршення зору повинна стати регулярною процедурою для збереження здоров'я очей.

Дитячий зір та його особливості

Гігієна та профілактика зору важлива не тільки у дорослому віці. Діти дошкільного та шкільного віку потерпають від надмірних навантажень та перевтоми через необмежену кількість інформації на навчанні та поза ним. Так уже склалося, що період нестабільності функцій очей збігається з початком шкільного навчання маленьких першачків. Саме тоді коли органи потерпають від нового великого обсягу роботи за опануванням таких вмінь як читання та письмо варто слідкувати за тим, щоб очі й надалі виконували свої завдання без збоїв. Тому профілактика зору у дітей така важлива.

Профілактика порушення зору полягає в комплексному обстеженні нашими спеціалістами. На етапі профілактики за відсутності захворювань важливо підтримати здоров'я очей. Профілактика зору передбачає прийом вітамінів та дієту правильного харчування. Зберегти зір та провести профілактику захворювань можуть наші найкращі спеціалісти. Всі заходи для обстеження очей проводяться на сучасному комп'ютеризованому обладнанні. Новітні технології в поєднанні зі знаннями досвідчених лікарів допоможуть Вам зберегти гостроту зору.

Підписатися на розсилку

Хочете завжди бути в курсі останніх новин, першими дізнаватися про акції та цікаві пропозиції? Просто підпишіться на нашу розсилку.