0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
273742
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
125638
Записатися на прийом

Заміна кришталика

Сучасна лазерна заміна кришталика ока щодня проводиться у нашому центрі. Люди, які прагнуть зупинити втрату зору та повністю вилікувати очі при такому діагнозі як катаракта звертаються до нас та знаходять у нашому центрі висококваліфіковану допомогу.

Дуже часто захворювання вимагає негайного втручання, адже в разі його виявлення потрібно робити заміну кришталика на лінзу. Наші фахівці мають великий досвід проведення подібних процедур. Заміна кришталика ока при короткозорості та при далекозорості й інших проблемах з зором відбувається швидко та безболісно. Перед операцією проводиться ряд обов’язкових процедур для діагностики стану хворого. Заміна кришталика на лінзу не викликає жодного дискомфорту. Пацієнт живе своїм звичним життям без погіршення зорових функцій довгі роки. 

Вікові особливості заміни кришталика

Хвороби очей, на жаль, вражають не тільки людей зрілого віку, а й юних пацієнтів. Заміна кришталика у дітей часто викликає занепокоєння з боку батьків. Але хвилювання марні, якщо дитина проходить лікування у нашому центрі, адже наші лікарі – першокласні спеціалісти, які добре знають свою справу. Слід зазначити, що більшість спеціалістів  не рекомендують робити дану процедуру маленьким дітям, але кінцеве рішення з цього приводу приймається тільки після детального вивчення конкретного випадку. Заміна кришталика в Україні вважається доступною для більшості людей. Центр відновлення зору Анатолія Совви пропонує своїм клієнтам високу якість послуг та помірні ціни.

Як відбувається операція?

В нашій клініці є всі необхідні прибори для безпечного проведення процедури заміни кришталика на лінзу. Україна не відстає від своїх закордонних колег у сфері мікрохірургії ока. Ми йдемо у ногу з часом на проводимо високотехнологічні операції. Суть заміни кришталика для покращення зору полягає у безболісному видаленні природної лінзи та встановленні на її місце штучного прототипа, який відрізняється від свого попередника хіба що тим, що новий кришталик ніколи не постаріє. Заміна відбувається дуже швидко. Спочатку очне яблуко приймає анестезію, потім на рогівці ока робляться мікронадрізи, а згодом за допомогою ультразвуку руйнується хворий кришталик та збирається у спеціальний мішечок. Після цього на місце старого встановлюється новий кришталик, який заповнює потрібний простір. По закінченню процедури спеціалісти герметизують усі надрізи. Увесь процес проходить під пильним наглядом найкращих лікарів, тому ризики при даній операції мінімальні.